לימון כבוש לנצח נצחים

עוד אחד מהלהיטים האהובים עלי בגזרת הכבושים כשנופלים עלי לימונים מאיזה עץ בגינה של מישהו. משתמשים בלימונים אורגנים בלבד, כיוון שכובשים את הלימון בקליפתו, ורוב חומרי הריסוס נמצאים בקליפה ואני פחות אוהבת לאכול חומרי ריסוס. 

טונה כבושה במלח

עליתי על גל של מצברוח לכבישת דגים שממשיך גל של מצברוח כללי לכבוש כל מיני דברים ולשמור אותם בשמן זית. ועכשיו על הגל, טונה אדומה. וזהו האופן האהוב עלי עד כה.

גרנולה פקאן ומייפל

לבקשת שרה, ולרווחת הקהל אני מביאה לפניכם את המתכון לגרנולה המפורסמת שלי. אני בדרך כלל מכינה ומחלקת לברי מזל עד הפירור האחרון. אפשר בצנצנת יוקרתית.  כולם שמחם לקבל.

מרי וג'וליו

מרי וג'וליו הם ממש בלב שלי ולכן מגיע להם פוסט מיוחד רק עליהם. מדובר בזוג הורסים עם טעם משובח שאין כדוגמתו. יפים ומוכשרים. ג'וליו הוא אמן פלסטי ומרי מנהלת את עניניו. רק מלעמוד על ידם להמשך קריאה »

רומא, בלי לצאת מהשכונה

פיאצה נבונה אמנם תיירותית אבל תמיד מקסימה. לקראת הכריסטמס היא והרחובות מסביב הופכים לפנטזיה מיוחדת – הכל מתקשט בנורות הקטנטנות שעושות לי מלא שמחה בלב, קר ונעים וקצת רטוב מגשם, חם בגוף וקריר על הפנים להמשך קריאה »

חופשה רומאית

נראה לי שהתחלתי להבין את רומא. וכל האבנים נופלות אחת על השניה באופן מושלם. אמנם עברו רק שלושה ימים, אבל ברור שאני עוד אבין אותה הרבה יותר טוב. איזה כיף שזה קרה. אולי בפוסט אחר להמשך קריאה »

חינוך בלתי פורמאלי (או: בגט קלאסי)

לחם הוא מנטור מחנך. לחם הוא דבר שמלמד אותך סבלנות אמיתית מהי. כדי להכין לחם מושלם צריך לפחות יממה. ואני בחורה של שורות תחתונות ושל תכלס – קשה לי להתרכז בדרך, אני רוצה כבר את להמשך קריאה »

מצברוח טוב

וואי, כבר שכחתי כמה אני מאוהבת בבלוג שלי. והיום נזכרתי, כשנכנסתי אחרי הרבה מאד זמן שלא הייתי פה. מסתמן שהשנה הקרובה הולכת להיות שנה ממש טובה (טפו טפו טפו) מלא דברים טובים קורים, הרבה ריסטארטים להמשך קריאה »

אסיה הקטנה

לפני כשבוע שבתי מברלין הרחוקה. הגיחה הקצרה התאפשרה הודות לראש השנה בלבד, והייתה דקה של מנוחה בטירוף העבודה הנוכחי שלי. האנטליה של ההיפסטרים באמת מגניבה והכל, ובעיקר הכל מגניב אבל בשקט. הכל רגוע – בלי להמשך קריאה »

דכדוך קל

דכדוך קל יכול לגרום לדברים רעים. בזבוז כסף לא מתוכנן הוא אחד הבולטים שבהם. המחשב והאייפוד שלי הפסיקו לדבר. הם דיברו פעם ועכשיו כבר לא. כשלקחתי את שניהם לאיי דיגיטל לא נרשמו מסקנות חד משמעיות להמשך קריאה »

בחורה עם ביצים (וקמח וסוכר)