פרויקט החנות


אחד הדברים הכיפים שמעסיקים אותי מאד מאד בימים אלה הוא פרויקט פתיחת החנות החדשה שלנו בקניון שרונים בצומת ירקון. הקניון טרם נפתח ואת החנות צריך היה להקים פרום סקרצ': בהתחלה היה רק חול וחול, ולאט לאט נולד לו שלד בטון כמו גור דינוזאורים – של מה שעתיד להיות קניון ענקי, ואחריו קומה ראשונה חשופה ופתאום גם קומה שניה ופתאום יש גם ריצוף-תקרה-קירות-תאורה וכל העניין מתחיל לקבל חיים משל עצמו. מה שהיה שרטוט על תוכניות פתאום הפך למציאות – קיבלתי ארבעה קירות שתוך כחודשיים אמורים להפוך לחנות לממכר פסטה טריה.

מכיוון שאין כמעט תנאי פתיחה שהחלל מכתיב מלבד גודלו, אפשר לנצל את העניין ולכייף עם קצת עיצוב ותפאורה שיהפכו את האוירה לטיפה יותר מעניינת. החנות עדיין לא מוכנה ועל אף שהכל מתוכנן ויש לי דמיון יחסית מפותח, בכל זאת מסקרן לראות מה יצא בסוף והאם כל האלמטים יתחברו כמו שצריך. פיק הבירכיים לא יעבור עד שהכל יעמוד במקום. הפחד הגדול ביותר שלי הוא להתעורר ולגלות שכל העבודה שעשינו והכסף הרב שהושקע יהפכו לערימה של חוסר טעם שלא תמצא חן בעיני. אני מאד מאד מקווה שזה לא יקרה כי אין יותר שובר לב מזה כרגע. לאיזון כללי ולהרגעת הרוחות (בעיקר רוחי שלי) חשוב לציין שממש התרגשתי כשסיימו להניח את הריצוף כי זה יצא ממש ממש יפה.

אני מקפידה להגיע למקום כמעט מדי יום ולצלם לפחות שוט אחד או שניים של ההתקדמות. אני לא רוצה להבטיח כלום, אבל אם לא אתעצל מדי, יום אחד כל התמונות יהפכו לסרטון סטופ-מאושן חמוד שמציג בכמה דקות את החודשיים של הקמת החנות.

החשיפה המלאה של החנות תתקיים ממש בקרוב, אבל בינתיים, אני מתכבדת להציג לכם את נבחרת החלומות של בעלי המקצוע. לא סתם נראים מעולה, הם גם בעלי מקצוע מעולים! (ועוד לא אמרתי כלום על האישיות).

יקיר, רון, סמיר ואורן

כל החתיכים אצלי: יקיר, רון, סמיר ואורן (לחצו להגדלה. מומלץ)

חבר'ה, תודה שבאתם לעבוד איתי היה (ועדיין) כיף.

תגובה אחת