דכדוך קל

דכדוך קל יכול לגרום לדברים רעים. בזבוז כסף לא מתוכנן הוא אחד הבולטים שבהם. המחשב והאייפוד שלי הפסיקו לדבר. הם דיברו פעם ועכשיו כבר לא. כשלקחתי את שניהם לאיי דיגיטל לא נרשמו מסקנות חד משמעיות כי צריך לחכות לטכנאי שיבוא רק מחר, אבל החבר'ה שם כבר הכינו אותי שיש מצב לאשפוז של אחד מהמכשירים לפחות, פלוס סבירות רצינית לפירמוט. פירמוט משמעו שכל החומרים שיש לי על האייפוד ילכו לעזאזל. מזל שנכנסתי רק לדכדוך קל. אפל זה חרא. התקלות נפתרות רק בפירמוט. הם לא שמעו על ריסטארט?? שלא לדבר על גיבוי.

בעודי מדוכדכת גררתי את רגלי ברחבי הסנטר בחיפוש אחר משהו שיסיח את דעתי מהטרגדיה, נכנסתי לסופר כדי לקנות אלכוהול נקי להכין למונגראסצ'לו מהעשב שאני מגדלת במיוחד בשביל זה. לא היה. המשכתי לשוטט וקניתי מתנה קטנה לרוני (היי חפ!), מהסוג שהיא אוהבת, שגם תהיה שימושית בברלין וגם היא תוכל לחלוק אותה עם מיטל. זה הזמן להתלהב שבדיוק בעוד שבוע אני בברלין! יפ! לא בטוח שאני מספיק מגניבה, נראה אם יכניסו אותי.

לפחות יש קצת רוח במרפסת שלי. חמים אבל עם אוירה של סתיו והאויר כבר פחות כבד. רואים שתכף ראש השנה. הולך טוב עם קמפרי תפוזים ופסיפלורה.

פרסום תגובה

שדות חובה מסומנים ב *

בחורה עם ביצים (וקמח וסוכר)